Trénuj rovnováhu s indoboardem

Rádi byste se zlepšili ve vašem oblíbeném sportu? Ať provozujete jakýkoliv sport indoboard – trenažér rovnováhy vám vaše výsledky jistě vylepší! Rovnováha je totiž jednou z nejdůležitějších pohybových dovedností vůbec. Používání Indo Boardu vytváří smysl pro rovnováhu, posiluje nohy a zlepšuje funkci hlubokého stabilizačního sytému páteře! Rovnováha a koordinace je základem všech sportovních odvětví, nejvíce Indo Board využívají snowboardisté, skateboardisté, surfaři či lyžaři. Ale do tréninku ho zapojují i další sportovci: tenisté, atleti nebo beachvolejbalisté.

indoboard_netradicnisporty.cz

Z čeho se indoboard skládá? Indoboard original se skládá ze 76cm dlouhého prkna a válce o průměru 15cm. Na válec položíme prkno a můžeme začít trénovat. Další možností je pod indoboard umístit speciální nafukovací polštář. S polštářem pod indobordem se musíte  vyvažovat jak do stran, tak i dopředu a dozadu.

Jak na to? Cvičení na balanční desce je opravdu jednoduché. Udržet rovnováhu zvládnete už za pět minut a za chvíli možná vyzkoušíte složitější triky, jako jsou dřepy nebo otočky. První pokusy je však vhodné trénovat s parťákem, který vás bude držet za ruce. Pro začátečníky je vhodný měkčí podklad, buď trénovat venku na trávě nebo umístit pod indoboard koberec. Nabídku indoboardů najdete zde: netradicnisporty.cz/indoboard

indoboard1_netradicnisporty.cz  indoboard2_netradicnisporty.cz