Firmy a skupiny

TEAMBUILDING A FIREMNÍ AKCE

Přáli byste si netradiční zpestření pro zaměstnance? Netradiční sporty jsou skvělou formou teambuildingu v uvolněné atmosféře. Připravíme pro vás nevšední čas s aktivitami, které chytnou opravdu každého.

Hrajte kanjam, speedmintom, kroket, discgolf nebo spikeball. Nebo vyzkoušejte rovnováhu na slackline nebo indoboardu.

Případně pro vás zorganizujeme workshop a turnaj ve stolním fotbálku s profesionály. Na jakémkoliv místě pro vás uskutečníme hru na přenosném minigolfovém hřišti, skvělou zábavou jistě budou šachy či člověče nezlob se nadstandartních rozměrů, které můžete hrát uvnitř nebo na zahradě. 

teambuilding_netradicnisporty.cz

Vytvoříme pro vás teambuildingový program přímo na míru. Rozumnou mírou namixujeme program netradičních sportů s aktivitami, které rozvíjí týmovou spolupráci. Netradiční hry ve spojení s aktivitami zaměřenými na budování týmu vytvoří ojedinělý zážitek. Vaši pracovní skupinu posuneme na efektivně spolupracující tým. 

Dále nabízíme nevšední možnost projet se po českých vodách na mořských kajacích, které jsou velmi stabilní a snadno ovladatelné. Hodí se pro vodácké laiky a zároveň jsou atraktivní i pro zkušené vodáky. K dispozici máme 20 seakajaků, na kterých můžete např. absolvovat úžasnou projížďku Prahou.

 seakayaky_netradicnisporty.cz

Netradiční sporty vytvářejí příjemnou atmosféru, jsou snadné na zvládnutí, většinu sportů lidé zkouší poprvé - mají stejné podmínky. 

Vybrané Reference:

Sport Invest Marketing a.s. - organizace programu netradičních sportů pro mladé fotbalisty školy Petra Čecha

Sport-areál-Satalice - organizace netradičních aktivit na firemní akci klientů areálu v Satalicích

Město Zruč nad Sázavou - v zahradách zámku Zruče nad Sázavou jsme organizovali Odpoledne s netradičními sporty pro občany Zruče a pro návštěvníky zámku

Daramis s.r.o. - realitní investiční společnost. Pro zaměstnance pohodový teambuilding v pražské Stromovce. Zkoušení netradičních sportů s instruktory a kvalitní catering.

 
POŘÁDÁNÍ TURNAJŮ A SPORTOVNÍCH AKCÍ

Pohodový sportovní turnájek ve vybraných netradičních sportech jistě nadchne vaši pracovní skupinu. Zařídíme vše potřebné v organizaci skvělého turnaje.

Turnaj v Kanjamu - Kanjam je netradiční hra s létajícím talířem a dvěma plastovými koši. Jedná se o skvělý pohodový sport, který mohou provozovat všichni zaměstnanci bez výjimky! Kanjam v příjemném parku a s menším občerstvením pro zaměstnance je ten pravý oddych pro vaši firmu!

Odpoledne netradičních sportů - Pro vaše zaměstnance připravíme pohodové odpoledne plné netadičních her a sportů. V příjemném prostředí parku si můžeme vyzkoušet např. tyto aktivity: slackline – chůze po natažené lajně, speedminton – mix tenisu, badmintonu, squashe, indoboard – trenažér rovnováhy pro surfaře, Kanjam – netradiční hra s fribee nebo kroket.

DDM Ulita Praha 3 - zajištění programu netradičních sportů na festivalu Ulitafest 

Hip hop kemp - hudební festival, organizace doplňkové aktivity - kanjam

Festival Strawberry Fields - doplňkový program netradičních sportů

Součást festivalu Dobruška Fest - program netradičních sportů

Žluté lázně - Taiko, a.s. - program netradičních sportů pro příchozí, premiéra sportu Crossnet

Metronome Festival Prague - doplňkový program netradičních sportů pro návštěvníky festivalu

ZŠ Global Minded - program netradičních sportů pro děti

ZŠ Kunratice - program netradičních sportů v rámci volnočasových aktivit

ZŠ Nepomucká - pro děti mateřské školy doplňkový sportovní program 

 

kanjam_sportovniturnaj_netradicnisporty.cz

 

PRO AGENTURY 

Jste agentura zajištující služby pro firemní zákazníky? Pro agentury zajištující event management a live marketing dodáváme specifický program netradičních aktivit a sportů. Netradiční aktivity jsou skvělým doprovodným programem různorodých akcí. Naše aktivity mohou být také formou soutěže při propagaci produktů nebo podpory značky.

Vybrané Reference:

AC&C Public Relations - opakovaná spolupráce, např. propagace značky Audi při veslařských závodech pražské Primátorky

CCL - Conference Czechoslovakia Ltd. - agentura pro event management a live marketing

Real Game s.r.o. - spolupráce při firemní akci (slackline exhibice a exhibice žonglování)

Lemon production s.r.o. - spolupráce při teambuildingovém programu

 

P_20160602_124244

 

Exhibice

Rádi pro vás připravíme exhibiční vystoupení v netradičních sportech s profíky ve svém oboru. Na vaší akci může např. vystoupit mistr v yoyování, profesionál na slacklině, žonglér s míčky nebo profesionální hráč hakisaku. Zajistit lze i následný trénink. 

bubak_netradicnisporty.cz

 

dárky

Hledáte zajímavé dárky pro vaše obchodní partnery? Z naší nabídky netradičních sportů jistě vybereme neotřelé dárky, na kterých může být vyobrazeno např. logo vaší firmy. (příkladem může být frisbee nebo bumerang s vaším logem)

Reference:

Dentsu Aegis Network - dárkové předměty na míru pro obchodní partnery.

  

Více informací: Jan Schwarzer info@netradicnisporty.cz  604 278 265 nebo se koukněte na naší další nabídku firemních akcí new-event.cz