Ladder Golf set

 
  • 1 z 3
 

Ladder golf je pohodová nenáročná hra se speciálním žebříkem a s koulemi na provázku. Cílem hry je hodit koule spojené provázkem na žebřík tak, aby se kolem něj ovinuly a zůstaly viset.

Dostupnost Ihned k odeslání (7 ks)
Můžeme doručit do
21.6.2024
1 590 Kč    
Kód produktu 139
Značka BEX
Kategorie Sporty
 

Ladder golf je pohodová nenáročná hra se speciálním žebříkem a s koulemi na provázku. Je to jeden ze skvělých sportů, který vylepší letní párty nebo zahradní sešlost. Ladder golf můžete hrát v parku, na zahradě nebo na pláži. Ideální je také jako zpestření na letní tábory a sportovní soustředění.

Ladder golf je také známý pod dalšími názvy jako jsou: Spin Ladder, Ladder game nebo Swedish golf.

V naší nabídce máme Spin Ladder, který je vyroben z kvalitního dřeva a to švédskou firmou BEX. Tuto hru mohou hrát dospělí, děti, nezáleží na fyzické kondici, věku apod. Je to skvělá rekreační hra pro letní večery s rodinou či přáteli. Ladder golf je hra zaměřená na koordinaci, přesnost a správnou strategii hry. Hra Spin Ladder je vyrobena z kvalitního kaučukovníkového dřeva, které je navíc ošetřeno lakem, aby hra dlouho vydržela.

Hra Ladder golf je určena pro 2 - 3 hráče nebo týmy. Cílem hry je hodit koule spojené provázkem na žebřík tak, aby se kolem něj ovinuly a zůstaly viset. Jednotlivé úrovně jsou různě obodovány. (nejvyšší příčka 3 body, prostřední příčka 2 body a nejnižší 1 bod) Kdo první získá ve hře přesně 21 bodů vyhrává)

Každý hráč / tým má k dispozici 3 páry koulí na provázku. Koule na provázku házíme na žebřík ze vzdálenosti 5m. První hráč hází kouli na provázku na žebřík, poté pokračuje druhý hráč a takto na střídačku se odhází všechny koule. Po odhození všech koulí si hráči spočítají body.

Hráči si mohou koule ze žebříku navzájem shazovat.  Hráč, který první přesně získá 21bodů vyhrává. Pokud hodíte víc než 21bodů zůstáváte na vámi hozené hodnotě bodů.

Mezi hráči může nastat stav 21:21. Hráč házející později má tedy právo svého soupeře ještě dohnat (pokud mu zbyly ještě hody) V tomto případě se poté hraje náhlá smrt – kdo dá v třech pokusů víc vyhrává.

Balení hry Spin Ladder obsahuje:

1 žebřík (Spin Ladder)

2 sady po 3 koulích (3 červené a 3 modré)

pravidla a instrukce

Parametry:

žebřík: 93 x 65 x 57 cm

tyče: 54 x 2 cm

koule: 4,6 cm

provázek: 37 cm

hmotnost balení: 2,5 kg

Hmotnost 3.3 kg