Příměstský kemp

Příměstský sportovní tábor pro děti, který je zaměřený na netradiční sporty, dobrodružné aktivity v přírodě a disciplíny nového cirkusu.

Děti si vyzkouší méně známé pohodové sporty, které pravděpodobně nikdy nehrály. Tak např. kanjam, spikeball, crossminton, crossnet, ogosport, discgolf, laddergolf a další.

Dvakrát navštívíme centrum pro nový cirkus, kde si děti vyzkouší žonglování, vyzkouší si chození po velké kouli, chůzi po laně, balanční pomůcky a mnoho dalšího. cirqueon.cz

Poslední oblastí příměstského kempu budou hry a dobrodružné aktivity v přírodě. Tak např. hra hledání pokladu v přírodním prostředí nebo pohodové hry na rozvoj týmové spolupráce.

   crossnet_trava_netradicnisporty.cz

Příměstský kemp povedou trenéři a profesionálové ve svém oboru. Většinou jde o absolventy Fakulty tělesné výchovy a sportu UK. 

Kemp je vhodný pro děti ve věku: 7-14 let, časový harmonogram pondělí - pátek, 8:15 - 9:00 příchod dětí, 16:30 - 17:30 vyzvedávání dětí.

Místo kempu: areál základní školy Kunratice, Praha 4, Předškolní 420.

Termín kempu: 19.-23.července 2021

Cena: 3200 Kč

Cena obsahuje: celodenní program vedený instruktory, oběd a dvě svačiny, pitný režim, pomůcky a odměny.

Přihlášky posílejte na email: schwarzer.jan@gmail.com  Pošlete nám prosím jméno vašeho dítěte a věk dítěte. Přihlášení vám potvrdíme emailem. 

netradicnisporty.cz_2019_zruc1