Discgolf sada - beginner

 
 

Discgolfová sada od Latitude 64° vytvořená speciálně pro začínající hráče, ženy a děti.

Dostupnost Momentálně nedostupné
850 Kč
Kód produktu 303
Značka Latitude
Kategorie Discgolf
 

Discgolfová sada od Latitude 64° vytvořená speciálně pro začínající hráče, ženy a děti. Obsahuje všechny tři základní typy disků - putter, midrange a driver. Materiál Retro line zaručuje perfektní grip - disk ti nevyklouzne z ruky předčasně! Všechny disky mají váhu okolo 150 g. Letové vlastnosti jednotlivých disků jsou ideální pro rychlé naučení všech typů hodů.

 

bsahuje:

1x Putter - Ruby
1x Midrange - Pearl
1x Driver - Diamond

 

Hmota:

RETRO LINE je nejdostupnější plast od Latitude64. Tento materiál byl vyvinut na přání hráčů jako nostalgický návrat do minulosti. Vychází z hmoty Zero line, ze které si bere spolehlivý úchop (grip). Disky z tohoto materiálu padnou do ruky jako ulité a jen tak vám z ní nevyklouznou, a to ani za mokra. Nevýhodou materiálu je slabší výdrž - disky se rychleji obouchají, což mění jejich letové vlastnosti.

 

Barvy:

Barvy disku na ilustračních obrázcích nemusí vždy odpovídat skutečnosti. Mohou se objevovat rozdíly v odstínu barvy disku, barevnosti potisku atd. Tuto skutečnost bohužel nemůžeme zcela ovlivnit, ale vždy se snažíme dodat vám disk co nejpodobnější uvedené ilustraci.